نحوه دریافت خدمات از مرکز شتاب‌دهنده نوآوری یزد

نحوه دریافت خدمات از مرکز شتاب‌دهنده نوآوری یزد

صاحبان ایده می‌توانند برای ایجاد کسب‌وکار در حوزه IT و ICT از خدمات مرکز شتاب‌دهنده نوآوری مستقر در یزد و مرکز نوآوری پارک علم‌وفناوری یزد بهره‌مند شوند.

مهدی مهاجرانی، مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان مستقر در پارک علم‌وفناوری یزد در نشستی که به‌منظور هم‌اندیشی درباره همکاری‌های این دو مجموعه برگزار شد، راجع به  پذیرش تیم‌ها، گفت: تیم‌های متقاضی صاحب ایده می‌توانند از طریق سایت ثبت‌نام کنند و پس از اخذ تائید کمیته کارشناسان مرکز شتاب‌دهنده، به‌صورت رایگان در دوره‌های آموزشی این مرکز حضور یابند.

مهاجرانی مدت این دوره‌های آموزشی را ۲ ماه برشمرد و افزود: دانشجویان و علاقه‌مندان به ایجاد کسب‌و‌کار در حوزه IT و ICT، در این مدت ایده‌های خام را با خدمات این مرکز به مرحله اجرایی شدن می‌رسانند که این خدمات شامل دوره‌های آموزشی کسب‌و‌کار، مشاوره‌های فنی و فضای کار است. مهاجرانی، معیار پذیرفته شدن تیم‌ها در دومین سطح از حمایت‌های مرکز شتاب‌دهنده را درآمدزایی ایده، کارگروهی و فعالیت مفید در دوره اول خواند.

امین درخشان، مجری راهبری مرکز نوآوری پارک یزد نیز در پایان این جلسه، ضمن تشریح اهداف و حمایت‌های مرکز نوآوری در سطوح دانش‌آموزی و دانشجویی، به ارائه‌ مدل و نحوه ترویج خلاقیت و نوآوری در این مرکز پرداخت. در این جلسه، مدیران و کارشناسان مرکز نوآوری و مدیر مرکز شتاب‌دهنده نوآوری درباره مباحثی از جمله تربیت نیروی ماهر و هدفمند، جذب سرمایه‌گذار و قوانین حقوقی میان مرکز شتاب‌دهنده مستقر در یزد و مرکز نوآوری تبادل نظر کردند.